KONST / Litografier / Färglitografi 13745027

nr 1374 5027

Nina Thorgeirsdottir

(f. 1967), Sverige

Färglitografi, Kvinnor vid gatlykta. Signerad, numrerad 115/190, ca 70x50 cm, oramat löst blad

Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:51:54

Nina Thorgeirsdottir

Läs mer om Nina Thorgeirsdottir