KONST / Litografier / Färglitografi 14553005
nr 1455 3005
Nina Thorgeirsdottir
(f. 1967), Sverige
"Cafeinteriör". Signerad, numrerad 39/190, Litografi. Färglitografi, bildmått: 47x65 cm, yttermått inklusive ram: 50x70 cm, oramat löst blad
Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:51:24
20/3 22:06:52
Nina Thorgeirsdottir
Läs mer om Nina Thorgeirsdottir