KONST / Litografier / Färglitografi 12343028

nr 1234 3028

Nils Kölare

(1930-2007), Sverige

Färglitografi, Nils Kölare (1930-2007), Sverige. Signerad, numrerad 62/155. Motivet: 46x37 cm

Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:23:14

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Nils Kölare

Läs mer om Nils Kölare