KONST / Litografier / Färglitografi 12422061

nr 1242 2061

Nils Kölare

(1930-2007), Sverige

Färglitografi, Nils Kölare (1930-2007), Sverige. Signerad, numrerad 109/125, bladets mått: 36x42 cm

Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:38:25

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Nils Kölare

Läs mer om Nils Kölare