KONST / Litografier / Färglitografi 12422153

nr 1242 2153

Nils Kölare

(1930-2007), Sverige

Färglitografi, Nils Kölare (1930-2007), Sverige. Signerad, numrerad 14/75, bladets mått: 49x65

Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:45:33

17/3 16:33:29 1      700 kr
18/3 18:43:14 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Nils Kölare

Läs mer om Nils Kölare