KONST / Litografier / Färglitografi 12667370

nr 1266 7370

Färglitografi

Nils E Johansson. Signerad, numrerad 9/60. Motivet: 35x49 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 29 juli 2019
kl 18:26:07