KONST / Litografier / Färglitografi 11576037
nr 1157 6037
Färglitografi
Nils Artur, Stortorget 22, signerad och numrerad 144/360, motivet: 45x56
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:32:29
250 kr
350 kr
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm