KONST / Litografier / Färglitografi 12861637
nr 1286 1637
Lars-Erik Johansson
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Nils-Erik Johansson (f. 1950), Sverige. Signerad, numrerad 64/260, Rakspegel. Motivet: 40x30 cm
Lars-Erik Johansson, svensk textilkonstnär d 1954 i Skeppsta utanför Örebro och bosatt i Stockholm sedan 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:54:18
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Lars-Erik Johansson
Läs mer om Lars-Erik Johansson