KONST / Litografier / Färglitografi 15685116
nr 1568 5116
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 163/450, daterad -78, trädgård. Färglitografi, bildmått: 44x54 cm, yttermått inklusive ram: 59x68 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:46:40
30/9 17:52:39