KONST / Litografier / Färglitografi 14608171
nr 1460 8171
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 241/260, daterad 70. Färglitografi, bildmått: 45x60cm, yttermått inklusive ram: 57x71cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:19:45
7/4 15:25:05