KONST / Litografier / Färglitografi 12476165
nr 1247 6165
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 102/450, slussen, bladets mått: 68x52, löst blad
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:28:49
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
6
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
6