KONST / Litografier / Färglitografi 13152141
nr 1315 2141
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 80/460, "Svenssons bod". Motivet: 62x41cm, oramat löst blad
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:09:03
18/3 20:17:39
23/3 09:01:04
23 mar