KONST / Litografier / Färglitografi 11954270
nr 1195 4270
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Interiör. Signerad, numrerad 201/325. Motivet: 50x45 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 18:23:33
150 kr