KONST / Litografier / Färglitografi 15103004

nr 1510 3004

Mona Huss Walin

(f. 1944), Sverige

”Eva virkar”. Signerad, färglitografi, numrerad 218/435. Bildmått: 60x44 cm, yttermått inklusive ram: 73x55cm

Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 12 december 2022
kl 18:28:19

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Mona Huss Walin

Läs mer om Mona Huss Walin