KONST / Litografier / Färglitografi 15103004
nr 1510 3004
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
”Eva virkar”. Signerad, färglitografi, numrerad 218/435. Bildmått: 60x44 cm, yttermått inklusive ram: 73x55cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:28:19
600 kr
700 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer