KONST / Litografier / Färglitografi 9603009
*
nr 960 3009
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Mikael Kihlman (f. 1953), 8/190, motivet: 37x29
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:25:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/5 21:20:49
1
300 kr
8/5 11:13:56
2
150 kr
8/5 11:13:56
1
200 kr (Budbetjänt)
8/5 11:14:05
2
250 kr
8/5 11:14:05
1
300 kr (Budbetjänt)
8/5 17:04:05
1
350 kr
9/5 22:13:55
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mikael kihlman svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Mikael Kihlman
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Läs om budbetjänten
nr 960 3009
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Mikael Kihlman (f. 1953), 8/190, motivet: 37x29
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/5 21:20:49 | 1 | 300 kr |
| 8/5 11:13:56 | 2 | 150 kr |
| 8/5 11:13:56 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 8/5 11:14:05 | 2 | 250 kr |
| 8/5 11:14:05 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 8/5 17:04:05 | 1 | 350 kr |
| 9/5 22:13:55 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mikael kihlman svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



