KONST / Litografier / Färglitografi 12308039

nr 1230 8039

Mikael Frygelius

(1952-2001), Sverige

Färglitografi, Mikael Frygelius (1952-2001), Sverige. Utsikt mot Slussen. Signerad, numrerad 133/360, ca 37x41 cm

Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:01:34

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Mikael Frygelius

Läs mer om Mikael Frygelius