KONST / Litografier / Färglitografi 14204561
nr 1420 4561
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
med bladguld, Signerad, numrerad 217/300. Färglitografi, bildmått: 31x40, yttermått inklusive ram: 47x64 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:15:05
24/9 19:23:48
600 kr
27/9 18:10:06
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg