KONST / Litografier / Färglitografi 12432083

nr 1243 2083

Max Walter Svanberg

(1912-1994), Sverige

Färglitografi, Max Walter Svanberg (1912-1994), Sverige. Signerad, daterad 1969,33/250, bladets mått: 60x45

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 mars 2019
kl 18:33:53

Max Walter Svanberg

Läs mer om Max Walter Svanberg