KONST / Litografier / Färglitografi 12422192

nr 1242 2192

Max Walter Svanberg

(1912-1994), Sverige

Färglitografi, Max Walter Svanberg (1912-1994), Sverige. PT. Signerad, daterad 54. Motivet: 49x38

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:58:24

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Max Walter Svanberg

Läs mer om Max Walter Svanberg