KONST / Litografier / Färglitografi 12422192

nr 1242 2192

Max Walter Svanberg

(1912-1994), Sverige

Färglitografi, Max Walter Svanberg (1912-1994), Sverige. PT. Signerad, daterad 54. Motivet: 49x38

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:58:24

  • Tema
  • 18 mar

Max Walter Svanberg

Läs mer om Max Walter Svanberg