KONST / Litografier / Färglitografi 12432194

nr 1243 2194

Max Walter Svanberg

(1912-1994), Sverige

Färglitografi, Max Walter Svanberg (1912-1994), Sverige. Motivet: 65x53 cm. Tryckt signatur, ej numrerad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 mars 2019
kl 20:31:48

20/3 11:13:03 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Max Walter Svanberg

Läs mer om Max Walter Svanberg