KONST / Litografier / Färglitografi 12432194

nr 1243 2194

Max Walter Svanberg

(1912-1994), Sverige

Färglitografi, Max Walter Svanberg (1912-1994), Sverige. Motivet: 65x53 cm. Tryckt signatur, ej numrerad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 mars 2019
kl 20:31:48

20/3 11:13:03 1      Vinnande bud

Max Walter Svanberg

Läs mer om Max Walter Svanberg