KONST / Litografier / Färglitografi 13205032

nr 1320 5032

Max Ernst

(1891-1976), Tyskland

Färglitografi, Max Ernst (1891-1976), "Lithographie en couleurs et le séri Festin" Motivet. Ca 33x25 cm. Ej signerad

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 20 april 2020
kl 18:10:15

Max Ernst

Läs mer om Max Ernst