KONST / Litografier / Färglitografi 11543244
nr 1154 3244
Maurice Moberg
(1923-2014), Sverige
Färglitografi, Maurice Moberg (f. 1923), Sverige. Signerad och numrerad 19/200, motivet: 46x55
Maurice Moberg, född i Stockholm 1923, svensk målare och grafiker, död 2014.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:53:35
8/1 18:29:22
Maurice Moberg
Läs mer om Maurice Moberg