KONST / Litografier / Färglitografi 13462281
nr 1346 2281
Mats Pehrson
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 95/95. Motivet: 52x39 cm
Mats Pehrson, svensk målare född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:20:52
6/9 22:35:59