KONST / Litografier / Färglitografi 10673160
nr 1067 3160
Mats Pehrson
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Mats Pehrson (f. 1958), 23/295, signerad, motivet: 25x40
Mats Pehrson, svensk målare född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 november 2016
kl 19:54:16
5/11 14:12:11