KONST / Litografier / Färglitografi 12555405

nr 1255 5405

Mats Norryd

(1944-1989), Sverige

Färglitografi, Mats Norryd (1944-1989), Sverige. Signerad, numrerad 172/250. Motivet: 47x75 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:33:07

Mats Norryd

Läs mer om Mats Norryd