KONST / Litografier / Färglitografi 15664436

nr 1566 4436

Mårten Andersson

(1934-2017), Sverige

Signerad, numrerad 170/500, Allmogeskåp. Färglitografi, bildmått: 73x54 cm, yttermått inklusive ram: 88x65 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:31:50

25/9 18:19:40 1      Vinnande bud

Mårten Andersson

Läs mer om Mårten Andersson