KONST / Litografier / Färglitografi 15664436
nr 1566 4436
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Signerad, numrerad 170/500, Allmogeskåp. Färglitografi, bildmått: 73x54 cm, yttermått inklusive ram: 88x65 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 25 september 2023
kl 18:31:50
25/9 18:19:40
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson