KONST / Litografier / Färglitografi 15847120

nr 1584 7120

Mårten Andersson

(1934-2017), Sverige

Signerad, numrerad HC 17/25, daterad 2010. Färglitografi. Bladets mått: 31,5x47,5, oramad

Kondition: löst blad, med dedikation

måndag 11 december 2023
kl 20:48:44

Mårten Andersson

Läs mer om Mårten Andersson