KONST / Litografier / Färglitografi 12508227

nr 1250 8227

Mårten Andersson

(1934-2017), Sverige

Färglitografi, Mårten Andersson (1934-2017), Sverige. Man med gevär. Signerad, numrerad 133/300. Motivet: 27x35 Cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 29 april 2019
kl 19:35:43

Mårten Andersson

Läs mer om Mårten Andersson