ART / Lithographs / Litograph in colors 9557568
nr 955 7568
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Mårten Andersson (b. 1934), Pt, Man i kärra, sheet: 38 x 44,
LITOGRAPH IN COLORS, Mårten Andersson (f. 1934), Pt, Man i kärra, bladets mått: 38 x 44
Condition: löst blad
Mårten Andersson, Swedish painter, born 1934, dead 2017.
SEK 800
Monday April 20 2015
at 20:39:23
100 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
Mårten Andersson
Read more about Mårten Andersson