KONST / Litografier / Färglitografi 9794156
nr 979 4156
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Mårten Andersson (f. 1934), "Bruddansen" nr. 184, signerad i trycket, motivet: 64x46
måndag 7 september 2015
kl 20:40:02
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson