KONST / Litografier / Färglitografi 12421298
nr 1242 1298
Marjatta Sarasalo
(f. 1930), Finland
Färglitografi, "Tre musor". Signerad, numrerad 187/360. Motivet: 50x50
Marjatta Sarasalo, född 1930, finsk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:00:43
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
18 mar