KONST / Litografier / Färglitografi 13374440
nr 1337 4440
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Lunch i trädgården. Signerad, numrerad 120/180, daterad -01. Motivet: 26x34 cm
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:29:25
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr