KONST / Litografier / Färglitografi 15243008
nr 1524 3008
Marie Palmgren
(f. 1962), Sverige
Sverige. Kvinna. Signerad, numrerad 158/340. Färglitografi, bildmått: 19x19 cm, yttermått inklusive ram: 21x21 cm
Marie Palmgren, svensk bildkonstnär född 1962 i Norrköping.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:20:36
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Marie Palmgren
Läs mer om Marie Palmgren