KONST / Litografier / Färglitografi 12213645
nr 1221 3645
Marie Palmgren
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, "Natthäst". Signerad, numrerad 29/350. Motivet: 19x18 cm
Marie Palmgren, svensk bildkonstnär född 1962 i Norrköping.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:05:02
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Marie Palmgren
Läs mer om Marie Palmgren