KONST / Litografier / Färglitografi 10985032
nr 1098 5032
Marie-Louise Ekman
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Marie-Louise Ekman (f. 1944), signerad Marie-Louise De Geer Bergenstråhle, 80/245, 1976. Bladets mått: 73x98 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 27 mars 2017
kl 20:52:33
3.600 kr
4.200 kr
4.800 kr
4.800 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
5.200 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
5.800 kr
Marie-Louise Ekman
Läs mer om Marie-Louise Ekman