KONST / Litografier / Färglitografi 13978175

nr 1397 8175

Marianne Ågren

(f. 1943), Sverige

Färglitografi, Marianne Ågren (f. 1943), Sverige. Kvinna i klänning. Signerad, numrerad 59/540. Oramat löst blad. Bladets mått: 63x45 cm

Marianne Ågren, född 1943 i Malmö, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:23:45

12/5 17:31:17 1      300 kr
13/5 12:13:16 2      Vinnande bud

Marianne Ågren

Läs mer om Marianne Ågren