ART / Lithographs / Litograph in colors 15263235
nr 1526 3235
Maria Larkman
(f. 1964)
Maria Larkman (b. 1964). Signed, numbered 69/240. Litograph in colors. Sheet: 42x28, 5, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Maria Larkman (f. 1964), Signerad, numrerad 69/240. Färglitografi. Bladets mått: 42x28,5, oramat löst blad
SEK 100
Monday Mars 6 2023
at 19:37:54
5/3 00:25:36