KONST / Litografier / Färglitografi 15447434
nr 1544 7434
Maria Larkman
(f. 1964)
Maria Larkman (f. 1964), Marilyn. Signerad, numrerad 36/270. Färglitografi, bildmått: 39x28 cm, yttermått inklusive ram: 53x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:29:51
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)