KONST / Litografier / Färglitografi 12689235
nr 1268 9235
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 118/260. Motivet: 50x57 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 20:15:13
9/8 01:46:01
10/8 13:00:23
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon