KONST / Litografier / Färglitografi 13914237
nr 1391 4237
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Druvor. Signerad, numrerad 51/250. Motivet: 40x50, yttermått inklusive ram: 64x72 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:33:13
16/4 17:34:42
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska