KONST / Litografier / Färglitografi 13978176

nr 1397 8176

Margit Hågebrand

(f. 1951), Sverige

Färglitografi, Margit Hågebrand (f. 1951), Sverige. Ansikte, EA-upplaga. Signerad, daterad -94. Oramat löst blad, bladets mått: 42xm9 cm

Margit Hågebrand, svensk bildkonstnär född 1951 i Korpilombolo.

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:37:26

Margit Hågebrand

Läs mer om Margit Hågebrand