KONST / Litografier / Färglitografi 14808404
nr 1480 8404
Margit Hågebrand
(f. 1951), Sverige
Ansikte. Signerad, färglitografi, daterad -94, EA-upplaga. Oramat löst blad. Bladets mått: 42xm9 cm
Margit Hågebrand, svensk bildkonstnär född 1951 i Korpilombolo.
Utrop:
300 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:37:26
Margit Hågebrand
Läs mer om Margit Hågebrand
Margit Hågebrand
Läs mer om Margit Hågebrand
nr 1480 8404
Margit Hågebrand
(f. 1951), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
måndag 1 augusti 2022 |
Margit Hågebrand