KONST / Litografier / Färglitografi 13385117
nr 1338 5117
Margareta Renberg
(1945-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 43/83. Motivet: 29x25 cm
Margareta Renberg, född 1945 i Luleå, död 2005, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:01:44
23/7 12:15:37
100 kr
27/7 19:23:07
Margareta Renberg
Läs mer om Margareta Renberg