KONST / Litografier / Färglitografi 16338389
nr 1633 8389
Margareta Petré
(f. 1943), Sverige
Landskap. Signerad, numrerad EA, daterad -91. Färglitografi, bildmått: 68x48 cm, yttermått inklusive ram: 102x73 cm
Kondition: lös i ram
Margareta Petré, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2024
kl 19:49:53
29/7 15:47:06