ART / Lithographs / Litograph in colors 12746217
nr 1274 6217
Margareta Carlstedt
(f. 1934), Sverige
3 pcs. Margareta Carlstedt, signerade och numrerade. Subject: 17x25 - 27x32,
LITOGRAPH IN COLORS, 3 st. Signerade och numrerade. Motivet: 17x25 - 27x32 cm
Margareta Carlstedt, Swedish painter born 1934.
SEK 100
Monday September 9 2019
at 19:29:23
4/9 19:42:33
Margareta Carlstedt
Read more about Margareta Carlstedt