KONST / Litografier / Färglitografi 12422165

nr 1242 2165

Marc Chagall

(1887-1985), Frankrike

Färglitografi, Marc Chagall (1887-1985), Frankrike. Ur XX siecle. Motivet: 31x24

Konditionsrapport: osignerad, ej numrerad

måndag 18 mars 2019
kl 19:14:02

  • Tema
  • 18 mar

Marc Chagall

Läs mer om Marc Chagall