KONST / Litografier / Färglitografi 15837019

nr 1583 7019

Manuel Ros

(f. 1965), Spanien

Signerad, färglitografi, numrerad 234/250 cm, yttermått inklusive ram: 23x32 cm

Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 4 december 2023
kl 20:56:21

Manuel Ros

Läs mer om Manuel Ros