KONST / Litografier / Färglitografi 12167153

nr 1216 7153

Färglitografi

Magnus Lindgren, Sverige. "Hur var jobbet idag?". Signerad, daterad 1994, numrerad 1/8. Motivet: 19x28,5 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 november 2018
kl 19:04:55

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor