KONST / Litografier / Färglitografi 12167153

nr 1216 7153

Färglitografi

Magnus Lindgren, Sverige. "Hur var jobbet idag?". Signerad, daterad 1994, numrerad 1/8. Motivet: 19x28,5 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 november 2018
kl 19:04:55