KONST / Litografier / Färglitografi 12308005

nr 1230 8005

Färglitografi

Magnus Ahlgren (1918-2005), Sverige. Riksdagshuset. Signerad, daterad -83. Motivet: 35x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:33:54

15/1 10:36:16 1      150 kr
21/1 17:54:52 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm