KONST / Litografier / Färglitografi 16469122
nr 1646 9122
Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, provtryck. Färglitografi, bildmått: 47x36 cm, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:57:15
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr