KONST / Litografier / Färglitografi 14632184
nr 1463 2184
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 205/280. Färglitografi, bildmått: 16x22cm, yttermått inklusive ram: 43x44cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:21:09
24/4 17:10:46
25 apr